Antikorózne centrum Trnava – Dinitrol

Antikorózne centrum Trnava

Ošetrenie podvozku

Aby Vám podvozok vydržal čo najdlhšie, ponúkame tri typy podvozkových voskov. Z popisu produktov si viete vybrať ktorý Vám bude najlepšie pasovať. Vosky sa aplikujú na odstrojený, umytý a očistený od hrdze podvozok. Všetky pohyblivé časti podvozku, konektory, spojovacie tyče, hadičky, silentbloky, kotúče a brdziče za zakryjú fóliou. Vosky aplikujeme technológiou Airless metodou diferencovanej aplikácie. Nástrek podvozku je vhodné kontrolovať raz ročne, ideálne v autorizovanom antikoróznom centre Dinitrol.

Ošetrenie dutín

Ak vám na aute záleží trochu viac než bežnému konzumentovi, mali by ste zvážiť ošetrenie dutín, do ktorých sa ľahko dostáva voda, špina a soľ. Vosky DINITROL sa vyznačujú vysokou mierou penetrácie, ostávajú flexibilné veľmi dlhú dobu. Odolávajú nízkym teplotám. Dokonale a dlhodobo ochránia tažko dostupné kritické miesta karosérie, kde sa môže hromadiť voda ako sú dutiny dverí, prednej a zadnej kapoty. Nástrek dutín je doživotný, pretože DINITROL 1000 prípadne DINITROL ML sú vysoko kvalitné vosky odolávajúce vode, zvýšeným teplotám, takže nedochádza k ich vytekaniu, či vyplavovaniu z dutín karosérie.

Odstránenie hrdze

Keď raz kov napadne hrdza, nie je ľahké ju zase odstrániť. Dlhodobým (a neriešeným) pôsobením oxidácie sa kovové predmety navždy znehodnotia. Navyše, ohrozené sú aj predmety v úzkom kontakte s hrdzou, a to nemusia byť ani z kovu. Hrdza na povrchu kovových predmetov je dielom vody a kyslíka. Ich pôsobením vzniká oxidácia. Produktom oxidácie je oxid železitý, ktorý ,,nahlodáva“ povrch železných predmetov. Vrchné vrstvy opadávajú a predmet sa postupne deformuje. Predmety napadnuté hrdzou, nie sú navždy stratené, aj keď to tak na prvý pohľad pôsobí. Je možné ju očistiť. Pomôžeme vám s tým!

Ochrana motora, prevodovky a výfuku

Ochrana pred kamienkami a odhlučnenie